free simple web templates
Ankara'da Hazır Ofis Kiralamak
İşiniz gereği çalışma ortamı olarak bir ofise ihtiyacınız varsa fakat ofis masrafları gözünüzü korkutuyor ve ofis arama, kiralama, mobilya döşeme gibi süreçlere zaman harcamak istemiyorsanız doğru yerdesiniz! Kolay ofis ailesi olarak Ankara’da merkezi lokasyonlarda bulunan farklı şubelerimizden ofis kiralayabilir ve senelerdir devam eden tecrübelerimiz sonucu her geçen gün geliştirdiğimiz hizmetlerimizden minimum ücretlere faydalanabilirsiniz. Bir hazır ofis kiraladığınızda profesyonel asistan ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan sanal sekreterlik ve posta, kargo takibiniz ücretsiz yapılır. Böylelikle sizi arayanlar sizden önce bir sekreterle görüşürüz ve sonrasında size aktarılır. Siz müsait olmadığınız ve telefon görüşmesi yapamadığınız durumlarda da arayan bilgisinden haberdar edilirsiniz. Bununla beraber siz nerde olursanız olun kargo ve evraklarınız sizin adınıza sabit bir adresten teslim alınır, size alındığı an görüntüsü gönderilir ve siz gelip alana kadar güvenle saklı tutulur. Böylelikle hem minimum ücretlerle sadece size ait olan bir ofis sahibi olmuş olursunuz hem de hizmetlerimizin size kazandıracağı prestijden ücretsiz faydalanırsınız.

Neden sanal ofis ?

Sanal Ofis, fiziki bir çalışma ortamına ihtiyaç duymayan,işlerini genellikle saha da yada ofis dışında yürüten kişilerin tercih ettiği bir ofis çözüm sistemidir.Sanal Ofisler sizlere uygun fiyatlarla, prestijli lokasyonlarda şirket adresi sahibi olmanızı sağlar.Sanal Ofisler de, geleneksel ofis sistemindeki gibi,bir ofisde aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir sistemdir.Sanal Ofis kiraladığınız zaman firmanıza ve şahsınıza gelen bütün kargo ve evraklar sanal ofis çalışanları tarafından eksiksiz teslim alınarak sizlere bilgileri verilir.Böylelikle sizler işlerinize yoğunlaşırken,aklınız da kargo ve evraklarınızın nerde ne zaman geleceği sorunu olmaz.Sadece bunlarla sınırlı kalınmayıp, fiziki bir ortamda çalışma ihtiyacınız olduğunda yada önemli toplantı ve görüşmeleriniz olduğunda, sizlere özel olarak tahsis ettiğimiz toplantı odalarını da kullanabilmektesiniz.Sizler toplantılarınızı yaparken gelen çay-kahve servisi de çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Sanal Ofisler sizlere minimum ücretlerle bir ofis sahibin olma imkanı verir.Hem çalışan masraflarınız azalırken hem de ofis giderlerinizi azaltan bu sistem her açıdan müşteri dostu bir ofis çözüm sistemidir.

Sanal ofis ve hazir ofis arasındaki farklar nelerdir?
Sanal Ofis genellikle fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistem olarak gözükse de, şubeleşmek isteyen firmaların, yeni girişimcilerin, ve bir çok ofis maliyetlerini düşürmek isteyen kişilerinde tercih ettiği bir ofis çözüm sistemidir. Sanal Ofisler, şirket kurulumunuz için ihtiyaç duyduğunuz yasal adresi size prestijli lokasyonlar da temin eder. Sanal Ofisler kişilerin ofis masraflarını minimuma indirmek için kurulmuş yeni nesil bir ofis çözüm merkezidir. Fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen, gelen evraklarınızın düzenli olarak takibi sizin adınıza yapılır, gelen posta ve kargolarınız teslim alınır, mail veya telefon yoluyla size bildirimi yapılır. Dilerseniz sanal sekreterlik hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Şahsınıza veya firmanıza bir numara tahsis edilerek, yasal adresinizin bulunduğu merkezimizde size gelen telefonlar, profesyonel ekibimiz tarafından cevaplanır ve müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılır. Sizi hem personel masraflarından, hem de ofis masraflarından kurtaracak olan bu yeni sistem, fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişiler için çok avantajlı bir çözümdür. Hazır Ofisler ise, fiziki bir ofise ihtiyaç duyan fakat yüksek ofis maliyetlerinden kurtulmak isteyen kişiler ve firmaların tercihidir. Hazır Ofisler size bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri vermektedir. Sadece ofisinizin kirasını ödediğiniz bu sistemde, elektrik, ısınma, internet, aidat, stopaj gibi giderlerin hepsi Hazır Ofis hizmetleri tarafından ödenmektedir. Bunlara ek olarak sizlere, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir toplantı odası imkanı sunulmakadır. Önceden randevu alarak, toplantı odalarımızdan kullanım sınırlaması olmadan faydalanabilirsiniz. Bunlara ek olarak, hiçbir maaş veya extra ücret ödemeden, sekreterliğiniz ve çay kahve servisiniz yapılmaktadır .Hazır ofisler , bütün çalışanlarıyla ve verdiği hizmetle ,fiziki ofis ihtiyacı duyan firmalara bir çok avantaj sağlayarak , maaliyetlerini düşürürken iyi bir lokasyon da ofis sahibi olma imkanı tanımaktadır.

Sanal ofislerin avantajları nelerdir?
Sanal Ofislerin en büyük avantajlarından biri son derecede ekonomik ve esnek bir çalışma ağına sahip olmasıdır. Sanal Ofisler sizlere birçok ofis hizmeti sunmaktadır, sizlerde ihtiyaçlarınız doğrultusun da bu hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanabilmektesiniz. İlk olarak fiziki bir ofise ihtiyaç duymayıp sadece firmanızın kurulumu için gerekli olan şirket adresine ihtiyacınız varsa yasal adres hizmetinden yararlanabilmektesiniz. Bu hizmetimiz de firmanıza gelen posta ve kargoların takibi yapılmaktadır. Gelen kargo ve postalarınız Sanal Ofis çalışanları tarafından teslim alınıp sizlere telefon ya da mail yoluyla bildirimi yapılmaktadır. Buda sizleri hem extra iş yükünden hem de fazladan bir personel masrafından kurtarmaktadır. Diğer bir avantaj ise Sanal Ofis kiraladığınız zaman fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen özel görüşmeleriniz için kullanabileceğiniz modern toplantı odaları, sizlerin hizmetine sunulmuştur. Randevu sistemiyle kullanabileceğiniz toplantı odalarında ihtiyacınız olan bütün elektronik ekipmanlar bulunmaktadır. Bunlara ek olarak toplantınız esnasında içecek servisi (çay, kahve) ücretsiz olarak Sanal Ofis çalışanları tarafından yapılmaktadır. Sanal Ofislerin sizlere sunduğu en büyük avantajlardan biri ‘’sanal sekreterlik’’ hizmetidir. Verdiğimiz bu hizmette sizlerin sahsına ya da firmasına bir numara tahsisi yapılmaktadır sonrasında sizlere gelen çağrılar firmanızın ünvanı ile profesyonel çalışanlarımız tarafından cevaplanıp sizlere aktarılmaktadır. Müsait değilseniz ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli notlar eksiksizce alınıp telefon ya da mail yoluyla sizlere bildirimi yapılmaktadır. Sanal Ofisler sizleri hem maddi anlamda rahatlatmak hem de vaktinizi alacak şeyleri sizin yerinize düşünerek sizin iş gücünüzü hafifletmek için kurulmuş birçok avantajı olan eksiksiz bir ofis çözüm sistemidir.

Sanal ofisleri kimler kullanabilir?
Sanal Ofis kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Sanal Ofislere artan bu ilgi ve talebin en büyük sebeplerinden biri, kullanım alanının genişliğidir. Sanal Ofisler geleneksel, fiziki ofis algısını ortadan kaldıran yeni bir sistem olduğu için birçok yeni iş alanına ev sahipliği yapmaktadır. Öncelikle fiziksel bir çalışma ortamına ihtiyaç duymayan ve genellikle işlerini saha da yapan kişilerin maliyetlerini düşünerek tercih ettiği Sanal Ofis sistemi şuanda, büyük, küçük, gelişmekte olan yada şubeleşmeye başlayan firmaların da ilk ofis çözüm tercihi olmuştur. Freelance çalışanlar , muhasebeciler, mimarlar, mühendisler ve daha bir çok meslek dalını çatısı altında buluşturan Sanal ofisler, hem ekonomik hizmet paketleriyle hem de kişiye özel hizmetleriyle, daha az para ödeyerek daha cok hizmet alabilmeniz için tasarlanmış ve çok geniş bir kitleye hitap etmeye başlamıştır.

Sanal ofislerin verdiği hizmetler nedelerdir?
Yeni nesil bir ofis kiralama sistemi olan Sanal Ofisler, kişiye ve ihtiyaçlara yönelik sunduğu hizmetlerle günümüzde en çok talep gören ofis çözüm seçeneklerinden biri olmuştur. Sanal Ofis kiralama genellikle fiziki bir ofis ortamında çalışmaya ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir. Geleneksel sistem de bir ofis kiralamak yerine Sanal Ofis kiraladığınız zaman, ofis maliyetlerinizi minimum düzeye indirebilirsiniz. Sadece ihtiyacınız olan ve almak istediğiniz hizmet paketlerinden birini seçerek uygun fiyatlarla bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetlere ulaşabilirsiniz. Peki sanal ofislerin sizlere sunduğu hizmetler nelerdir? Sanal Ofis kiraladığınız zaman, şirket kurulumunuz için gerekli olan prestijli şirket adresine sahip olmanın yanında, personel çalıştırmanıza gerek kalmadan firmanıza gelen evrak kargo ve postaların takibi Sanal Ofis çalışanları tarafından sizler için yapılır. Gelen posta ve kargolarınız eksiksiz bir şekilde teslim alınır ve sizlere telefon ya da mail yolu ile bilgilendirilmesi yapılır. Sanal Ofis sisteminin en önemli artılarından biri de sunduğumuz ‘’sekreterlik’’ hizmetidir. Sizlere tahsis ettiğimiz bir telefon numarası ile sekreterlik hizmetinden faydalanmanız mümkündür. Verdiğimiz bu hizmette firmanıza gelen çağrılar eksiksiz bir şekilde firmanızın ünvanı ile cevaplanır ve sizlere bilgisi verilerek aktarımı yapılır. Fiziki bir ofisiniz olmasa bile uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz sekreterlik hizmeti kurumsal kimliğinize pozitif bir değer katar. Sanal Ofis sisteminin sizlere sunduğu diğer bir hizmet ise, çalışmak ya da önemli görüşmelerinizi yapmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duyduğunuz da kullanabileceğiniz ‘’toplantı odaları’’dır. Her imkanın sunulduğu ve teknolojik bütün ekipmanların sağlandığı toplantı salonlarımızdan randevu sistemini kullanarak yararlanabilirsiniz. Sizler toplantınızı ya da özel görüşmelerinizi yaparken, çay kahve servisimizde ücretsiz olarak çalışanlarımız tarafından sizler için yapılmaktadır. Sanal Ofis sistemi birçok hizmet seçeneğini uygun fiyatlarla sizlere sunmuştur sizler de sürekli olarak kullanacağınız fiziki bir ofise ihtiyaç duymuyorsanız sanal ofis kiralama hizmeti sizler için en doğru seçenek olacaktır.

Sanal ofislerin sağladığı kolaylıklar nelerdir?
Sanal Ofis yeni nesir bir ofis çözüm sistemidir. Bu sistem bir çok girişimcinin, iş yüklerini ve maliyetlerini azaltmak isteyen büyük firmaların,şubeleşmek isteyen ve gelişmekte olan bir çok firmanın da ilk tercihi haline gelmiştir.Sanal Ofisler bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sizin için düşünmüş, ve hizmetinize sunmuştur.Peki Sanal Ofislerin müşterilerine sağladığı kolaylıklar nelerdir? İlk olarak Sanal Ofisler, size ihtiyaçlarınız dogrultusunda tercih ettiğiniz hizmeti vermektedir.Fiziki bir Ofise ihtiyaç duymadığınız halde ,bir şirket adresine ihtiyacınız varsa sadece bu hizmeti alabilmektesiniz ve yasal adres hizmeti size sadece bir şirket adresi sağlamakla kalmayıp firmanıza gelen posta kargoların takibinin yapılmasını da sağlamaktadır.Sanal Ofis profesyonel çalışlanları tarafından,firmanıza gelen kargolarınız teslim alınır ve sizlere telefon ,mail aracılığıyla bildirimleri yapılır.Buda sizi kargo ve postalarınızı takip edeceğiniz zamandan ve iş yükünden kurtarmış olur. Diğer bir kolaylık ise ,dilerseniz Sanal Ofislerde sekreterlik hizmetide alabilmektesiniz.Firmanız yada şahsınız üzerine bir numara tahsis edilir ve size yada firmanıza gelen telefonlar öncelikle profesyonel ekibimiz tarafından cevaplanır ,müsaitlik durumunuza göre size aktarılır,müsait değilseniz gerekli notlar alınarak size geri dönüşleri yapılır. Sekreterlik hizmeti sizleri ekstra bir çalışan ücretinden kurtarmakla kalmayıp,telefonlarınızı duymadığınız taktirde de sizler için hizmet vermektedir. Şirketim için gerekli olan yasal adres hizmetini aldım ,bunlara ek olarak sekreterlik hizmetinide aldım fakat bir görüşmem olduğunda nasıl bir çözüme ulaşacağınızı merak ediyorsanız ,Sanal Ofisler sizler için bunuda düşündü.Kalabalık,yada özel görüşmeleriniz için hazırladığımız toplantı odalarımız sizlere ihtiyacınız olan bütün teknolojik ekipmanları sunmakla kalmayıp ,görüşmeniz sırasında Sanal Ofis çalışanları tarafından yiyecek ve içecek servisiniz yapılmaktadır. Sanal Ofisler sizleri hem maddi anlamda rahatlatmak hemde vaktinizi alacak şeyleri sizin yerinize düşünerek sizin iş gücünüzü hafifletmek için kurulmuş eksiksiz bir ofis çözüm sistemidir.Bu deneyimi bizlerle paylaşmak isterseniz sizleri Kolay Ofislere bekliyoruz😊.

Yeni nesil ofis çözüm sistemi nedir?
Son zamanların en çok tercih edilen ofis çözüm merkezlerinden biri Sanal Ofislerdir.Sanal Ofisler,çok geniş bir kitleye bir çok hizmet vererek insanların bir numaralı tercihi haline gelmiştir.Büyük firmalarda dahil olmak üzere,yeni girişimcilere ve serbest çalışanlara hizmet veren Sanal Ofisler bir çok açıdan geleneksel ofis sisteminden farklı ve avantajlıdır.Peki Sanal Ofislerin avantajları nelerdir? İlk olarak Sanal Ofisler esnek çalışma alanı sisteminin büyük bir parçasıdır.Sanal Ofisler sizlere bir ofis de ihtiyacınız olan bütün hizmetleri sunmakla beraber,sadece seçtiğiniz ve aldığınız hizmetin ücretini ödeme imkanı da verir.Örneğin,sadece yasal adres ihtiyacınız varsa yani firmanızın kurulumu için gerekli olan şirket adresine ihtiyacınız varsa,sadece bu hizmeti alabilmektesiniz. Yani fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan şirketinizin ihtiyacı olan prestijli iş adresine ,Sanal Ofisler sayesinde sahip olabilirsiniz.Yasal adresinizi Sanal Ofis şubelerinden birine taşıdığınız zaman,firmanıza gelen evrak, kargo ve postaların takibi Sanal Ofis çalışanları tarafından eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.Bu hizmette,gelen posta ve kargolarınız Sanal Ofis çalışanları tarafından teslim alınmakta sonrasında telefon yada mail yoluyla sizlere bilgilendirilmesi yapılmaktadır. Bu hizmetlere ek olarak, fiziki bir ofise ve extra bir çalışana sahip olmadan sekreterlik hizmeti de alabilmektesiniz. Sekreterlik hizmetini almak istiyorsanız öncelikle sizlere 312, 212 yada 850 ile başlayan bir telefon numarası tahsis edilir sonrasında firmanıza gelen telefonlar Sanal Ofis çalışanları tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanır,müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılır eğer müsait değilseniz gerekli notlar eksiksiz bir şekilde alınıp sizlere telefon yada mail yoluyla bildirilir. Sanal Ofislerin tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden bir diğeride,fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen Sanal Ofisler sizlere ihtiyacınız olduğunda kullanabilceğiniz toplantı odaları sunmaktadır.Toplantı odalarında ihtiyacınız olan bütün teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır ve bunlara ek olarak siz toplantınızı,görüşmenizi yaparken Sanal Ofis çalışanları sizlerin daha verimli çalışabilmesi için o a ihtiyacınız olan çay,kahve,yiyecek servislerini sizler adına yapmaktadır. Gördüğünüz gibi Sanal Ofisler bir çok alanda hizmet vermektedir.Sizleri hem extra masraflardan kurtaran hemde bir ofisde ihtiyacınız olan bütün hizmetleri eksiksiz ve titiz bir şekilde sizlere sağlayan Sanal Ofisler gün geçtikçe bir çok insanın tercihi haline gelmektedir.Sizlerinde yapması gereken tek şey almak istediğiniz hizmeti seçerek geri kalan herşeyi Sanal Ofis çalışanlarına bırakmak ve işlerinize yoğunlaşmaktır😊

Sanal sekreterlik nedir?
Sanal Sekreterlik günümüzde fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan ve genellikle saha ortamında çalışan kişiler için inanılmaz bir fırsattır.Hem ekonomik hemde, iş yükünüzü üstünüzden alan bu sistem yeni nesil bir ofis çözüm tercihidir. Öncelikle firmanız yada şahsınız üstüne özel bir numara tahsisi yapılan bu sistemde, sanalsekreterlik hizmetini almayı bıraksanız bile numaranız size ait olmaya devam ediyor.Sonrasında firmanıza gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanıp sizlerin müsaitlik durumuna göre sizlere aktarımı yapılır.Müsait değilseniz gerekli notlar alınarak sizlere bildirimi yapılmaktadır.Bu sistemde hiç bir telefonunuz cevapsız kalmayacak hemde extra bir personel masrafından kurtularak daha ekonomik bir sistemle ihtiyacınız olan hizmeti alacaksınız.

Hazır ofis maliyetleri nelerdir?
Hazır Ofis kiraladığınız zaman sadece kiralamış olduğunuz odanızın kirasını ödemekten sorumlu olduğunuz bir hizmete sahip olursunuz.Hazır ofisler extra fatura,aidat,stopaj gibi giderlerinizin olmadığı bunlara ek olarak personel giderlerinizinde azalmasında büyük etkisi olan bir ofis çözüm sistemidir.Kiraladığınızodanın eşyaları sizlerin zevkine göre hazırlanır ve bunlar için de extra bir ücret talep edilmemektedir.Tek yapmanız gereken bilgisayarınızı alarak çalışmaya başlamanız olacaktır.Sizler işlerinze yoğunlaşırken, profesyonel çalışanlarımız sizlerin ücretsiz olarak sekreterliğini yapacak ve firmanıza gelen kargo postaları teslim alarak sizlere bildirimlerini yapacaktır.Gelen misafirlerinizi karşılamak ve istediğiniz de çay-kahve servisi de yapmak verdiğimiz hizmetlerin bir diğeridir.Hazır ofislerin maliyetleri normal bir ofise göre oldukça düşüktür.

Neden Hazır Ofis Kiralamalıyız?
İşiniz gereği çalışma ortamı olarak bir ofise ihtiyacınız varsa fakat ofis masrafları gözünüzü korkutuyor ve ofis arama, kiralama, mobilya döşeme gibi süreçlere zaman harcamak istemiyorsanız doğru yerdesiniz! Kolay ofis ailesi olarak Ankara’da merkezi lokasyonlarda bulunan 5 farklı şubemizden ofis kiralayabilir ve senelerdir devam eden tecrübelerimiz sonucu her geçen gün geliştirdiğimiz hizmetlerimizden minimum ücretlere faydalanabilirsiniz. Bir hazır ofis kiraladığınızda profesyonel asistan ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan sanal sekreterlik ve posta, kargo takibiniz ücretsiz yapılır. Böylelikle sizi arayanlar sizden önce bir sekreterle görüşürüz ve sonrasında size aktarılır. Siz müsait olmadığınız ve telefon görüşmesi yapamadığınız durumlarda da arayan bilgisinden haberdar edilirsiniz. Bununla beraber siz nerde olursanız olun kargı ve evraklarınız sizin adınıza sabit bir adresten teslim alınır, size alındığı an görüntüsü gönderilir ve siz gelip alana kadar güvenle saklı tutulur. Böylelikle hem minimum ücretlerle sadece size ait olan bir ofis sahibi olmuş olursunuz hem de hizmetlerimizin size kazandıracağı prestijden ücretsiz faydalanırsınız.

Pandemi sürecinde Sanal Ofisler
Dünyaca ve ülkece içinde bulunduğumuz pandemi döneminde sanal ofis kullanımı hem iş maliyetlerinizi minimuma düşürcek hem de güvenle evinizden çalışma imkanı sunacaktır. Siz evinizden çıkmadan güvenli şekilde işlerinizi yürütürken , tebligat adresinize kargo ve evraklarınız gelmeye devam edecek. Profeyonel sekreter ekibimiz tarafından sizin adınıza teslim alınıp , size anında internet aracılığıyla fotoğrafı çekilip gönderilecektir. Gelip almak istemediğiniz ama evrağın içini görmeniz gereken durumlarda ise onayınızla birlikte içeriği çekilip gönderilir. Böylece Covid-19 önlemlerini azami seviyede tutarken , işlerinizi aksatmadan devam ettirmiş olursunuz. Kartvizitenize, broşürünüze veya web sitenize yazabileceğiniz bu adres size kurumsallık katacak. Detaylı bilgi ve randevu için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kolay ofis bünyesindeki ofis çözüm sistemleri nelerdir?
Yeni nesil ofis çözüm sistemleri sanal ofis ve hazır ofis hizmetleri olarak ikiye ayrılır. Bu iki sistemde firmaların maliyetlerini azaltarak bir ofisde ihtiyaçları olanbütün hizmetleri sunmaktadır.Sanal Ofisler fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir.Bu sistemde işlerinizi sahadan evden yada başka ortamlardan, şirketinizin yasal adresi prestijli lokasyonumuzda gözükürken firmanıza gelen bütün evrak kargo ve postaların tabikide çalışanlarımız tarafından yapılır ve sizlere bildirimleri yapılır.Hazır ofis sisteminde ise sizlere fiziki bir çalışma alanı tahsis edilir.Eşyaları bizler tarafından konulan ofisinizin kirası dısında başka hiç bir fatura ödemeden, uygun fiyatlarlaofis sahibi olmuş olursunuz.İnternet,elektrik,aidat,stopaj gibi faturalın hepsi bizler tarafından ödenmektedir.Buna ek olarak, ücretsiz olarak sekreterliğiniz yapılmaktadır,ofisinize çay-kahve yapılmaktadır,ücretsiz olarak kullanabileceğiniz toplantı odaları hizmetinize sunulmuştur ve firmanıza gelen evrak kargo posta takibiniz çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. iki sistemde tamamen ekonomik olarak sizleri rahatlatmak, personel ve ofis giderlerinizi minimuma indirmek üzere tasarlanmıştır.

Sanal ofisler de toplantı odası kullanımı nasıl olur?
Sanal Ofisler çoğunlukla çalışmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir fakat buna ek olarak Sanal Ofislerin kiraları geleneksel ofislerle kıyasladığımız da çok daha ekonomik olduğu için küçük,gelişmekte olan ve şubeleşmek isteyen işletmeler tarafından da sıkça tercih edilmektedir.Sanal Ofis kiraladığınız zaman firmanızın kurulumu için gerekli olan yasal adrese prestijli lokasyonlar da sahip olursunuz.Fiziki bir ofisiniz olmasa bile sanal ofisler sizlere gerçek bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri sağlar bunlardan biri de ''toplantı odaları''kullanımıdır.Özel görüşmeleriniz, kalabalık toplantılarınız ya da sadece çalışmak için fiziki bir alana ihtiyac duyduğunuz da modern toplantı odalarımız sizlerin hizmetini sunulmaktadır. Toplantı odalarımız da bütün teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır bunlara ek olarak sizler toplantılarınızı,özel görüşmelerinizi yaparken çay kahve servisiniz ücretsiz olarak sanal ofis çalışanları tarafından yapılmaktadır.

Sanal ofis ve hazır ofis arasındaki farklar nelerdir?
Sanal ofis ve hazır ofis arasındaki en önemli fark sanal ofisde fiziki olarak kullanabileceğiniz bir ofisiniz olmaz fakat hazır ofiste sadece size ait olan konaklama hariç istediğiniz saat aralıklarında kullanabiliğiniz içi mobilyalı bir ofisiniz olur. Bunun yanında sanal ofis hizmetimizde içinde projeksiyon cihazı,toplantı masası ve beyaz tahta bulunan toplantı odamızı günlük 200 tl yerine 100 tlden kullanım sağlarken hazır ofis kiraladığınnızda ise ücretsiz kullanabilirsiniz. Bununla birlikte telefonlarınızı firmanızın ismiyle karşıladığımız sanal sekreterlik hizmetini kullanmak isterseniz sanal ofis hizmetimizde bunu ayrıyeten satın almanız gerekir fakat hazır ofis hizmetimizde bundan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Pandemi'de Sanal Ofis Kullanımı
Dünyaca ve ülkece yaşadığımız Covid-19 süreci fizyolojik, psikolojik etkilerle birlikte birçok şirket sahibini ekonomik boyutta da olumsuz etkiledi. Birçok iş alanının durma noktasına gelmesiyle zor duruma giren şirket sahipleri için bu krizi minimum hasarla atlatmanızı sağlayacak bir çözümümüz var. Sanal ofis sistemiyle fatura,stopaj vergisi ve kira gibi ofis giderlerinizden tasarruf ederek aynı zamanda tebligat adresinize sahip olursunuz. Size gelen tüm kargo ve evraklar bu tebligat adresinde bulunan profesyonel sekreter ekibimiz tarafından teslim alınır ve size eş zamanlı olarak görseli whatsapp üzerinden gönderilir. Böylelikle tebligat adresi temin ettiğimiz siz değerli müşterilerimize ücretsiz kargo evrak takibi hizmeti sunarız. Şirketinizin giderlerinizi minimuma indirmenizi bununle beraber kurumsallığınıza da devam etmenizi sağlarız. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sanal ofis nedir? nasıl kullanılır?
Sanal ofis, en az maliyetle şirket kurmak isteyen aynı zamanda fiziki bir ofise de ihtiyacı olmayan müşterilerimiz için sadece yasal bir adres satın aldığınız ofis çözüm sistemidir. Sanal ofis hizmetimizde yasal adres olarak bizim ofisimizi gösteren kira kontratı niteliğinde olan bir sözleşme yaparız ve muhasebeciniz veya müşaviriniz bu sözleşmeyle gerekli başvuruları yapar. Sonraki süreçte ise vergi memuruyla sizi ofisimizde buluştururuz ve açılışınız gerçekleşir. Bununla beraber kargo ve evrak takibiniz alanında uzman sekreterlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Size gelen tüm kargo ve evraklar sekreterler tarafından sizin adınıza teslim alınır ve size eş zamanlı olarak görüntüsü internet ortamında gönderilir ve siz gelip alana kadar güvenli şekilde tutulur. Böylelikle siz hangi lokasyonda olursanız olun evraklarınızın hiçbirini kaçırmamış ve hepsinden haberdar olmuş olursunuz. Siz de sanal ofisle şirketinize kurumsal bir kimlik kazandırmak istiyorsanız bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Hazır Ofis Nedir, Avantajları Nelerdir?
Hazır ofis ; sadece size ait olan ve bizim tarafımızdan sizin işiniz ve kaç kişi çalışacağınıza göre dizayn edilmiş , mobilyalı ofislerdir. Kolay Ofis'in sizlere sağladığı hazır ofislere sadece bilgisayarınızı getirip işinize başlayabilirsiniz üstelik oda kiranız dışında hiç bir ücret ödemeden. Böylelikle hazır ofis sisteminden faydalandığınızda oda kiranız dışında hiçbir fatura ödemeden, aidat ve stopaj ve vergisi ödemeden firmanızı açıp veya taşıyıp işlerinizi yürütebilirsiniz.Ofis giderlerinden kıstığınız parayı ise reklam gibi alternatif alanlara yatırabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak hazır ofis kiraladığınızda ücretsiz faydalandığınız birçok hizmetimiz mevcuttur. Bunlar sanal sekreterlik , posta,kargo ve evrak takibi ,ücretsiz toplantı odası kullanımı ve odanıza çay kahve servisi gibi hizmetlerdir. Böylelikle düşük maliyete ofis sahibi olup kurumsallık ve profesyonellik kazandıran hizmetlerimizin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Neden hazır ofis kiralamalıyız?
Teknolojinin gelişmesiyle beraber son zamanların en çok tercih edilen ofis çözüm sistemlerinden biri ‘’kiralık hazır ofis’’hizmetleri olmuştur. Kiralık hazır ofis hizmeti, firmaların ofis maliyetlerini minimuma indirmek üzere oluşturulmuş bir sistemdir. Bu sistem küçük firmalara büyüme imkanı sağlarken ,büyük firmaların da geleneksel ofis maliyetlerinden ve personel giderlerinden tasarruf etmesini sağlar. Kiralık hazır ofislerin tercih edilmesindeki en büyük etken bir işyeri açtığınız zaman ödemeniz gereken, stopaj,emlakçı komisyonu, fatura abonelikleri, ofis mobilyaları, aidat, internet, elektrik, ısınma faturaları ve personel giderleri gibi masrafların hepsinin karşılamasıdır. Bunlara ek olarak hazır ofis kiraladığınız zaman, hiçbir ücret ödemeden ve bir personel gideriniz olmadan sizlerin sekreterliği de yapılmaktadır. İlk olarak Firmanıza yada şahsınıza (312,850) ile başlayan ve kartvizitlerinizde de kullanabileceğiniz bir numara tahsis edilmektedir. Sonrasında firmanıza gelen çağrılar ekibimiz tarafından firmanızın ünvanı ile cevaplanıp müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılmaktadır. Ekibimiz aynı zamanda sizlerin evrak ve posta takibini de yapmaktadır. Firmanıza ya da sahsınıza gelen kargo, postaları teslim alıp sizlere telefon yada mail yolu ile bildirimleri yapılmaktadır. Verdiğimiz bu hizmetler ile sizlerin hem personel giderini, hem de iş yükünü azaltmış olmaktayız. Kiralık hazır ofisler sizlerin rahat çalışabilmesi, işlerinize zaman kaybetmeden daha rahat yoğunlaşabilmeniz ve bunun yanı sıra bütçenizi de düşünerek sizlere uygun fiyatlarla en iyi hizmeti verebilmek için kurulmuş bir sistemdir. Sizlerde bu sistemin bir parçası olmak ve faydalanmak isterseniz sizlere en yakın olan Kolay Ofis A.Ş şubesine bekliyoruz
Translate
Tıkla Ara
sanal ofis ankara sanal ofis eofis ortak ofis paylaşımlı ofis kiralık ofis yasal adres ankara coworking ankara resmi adres
sanal ofis

sanal ofis ankara şişli istanbul

sanal ofis ankara sanal sekreter ankara hazır eşyalı ofis ankara kiralık toplantı salonu ankara kiralık ofis kızılay yasal adres temini ankara yasal adres hizmeti ankara sanal ofis fiyatları sanal ofis nedir eofis ankara sanal ofisler ankara kiralık ofis ankara ortak ofis kiaralık ofis balgat ankara kiaralık ofis çankaya ankara